o nas

4Carriers Global to operator świadczący usługi telekomunikacyjne na rynku polskim i międzynarodowym. Specjalizujemy się we współpracy z operatorami hurtowymi, klientami biznesowymi oraz instytucjonalnymi. Nasza oferta obejmuje obsługę połączeń głosowych, dostęp do Internetu oraz infrastrukturę teletechniczną. Jakie są nasze największe atuty?

elastyczność

Rynek telekomunikacji jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi nowych technologii. Świadcząc swoje usługi, 4Carriers Global przyjęło zasadę dotrzymania kroku wszelkim zmianom oraz zaspokajania wszystkich potrzeb potencjalnego klienta. Dlatego nasza firma wykazuje dużą elastyczność. Stale dostosowujemy się także do zmiennych oczekiwań klientów i traktujemy to jako nasz priorytet. Jakość usług proponowanych przez 4Carriers Global możemy porównać z usługami najpoważniejszych światowych operatorów.

jakość

Świadczone przez nas usługi telekomunikacyjne cechuje światowy standard przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Profesjonalną obsługę klientów osiągamy dzięki korzystaniu z najnowocześniejszych technologii oraz zatrudnianiu grona doświadczonych i kompetentnych pracowników. Dzięki znakomitej obsłudze telekomunikacyjnej zdobywamy zaufanie klienta, który może skupić się na własnej podstawowej działalności.

0
zadowolonych klientów
0
tygodniowa liczba minut

dopasowanie oferty

Mnogość rozwiązań proponowanych w ofercie operatora telekomunikacyjnego 4Carriers Global pozwala na sprostanie wszystkim oczekiwaniom klienta. Firma korzystająca z naszych usług otrzyma ofertę skuteczną i indywidualnie dostosowaną do jej wymagań przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

doświadczenie

Zdobyta w czasie prowadzenia działalności praktyka oraz wysoki poziom wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii pozwalają nam określać się mianem operatora godnego zaufania. Kadra pracownicza 4Carriers Global to doświadczeni profesjonaliści wyposażeni w teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu budowy i działania sieci telekomunikacyjnych. Dążąc do stałego rozwoju, korzystamy z najnowocześniejszych technologii oraz z sukcesami podejmujemy się innowacyjnych projektów. To wszystko świadczy o naszej solidności oraz mocnej pozycji na rynku telekomunikacyjnym

conference

future
past

produkty

Oferujemy usługę polegającą na zakończeniu połączeń przez bezpośrednie punkty styku z sieciami stacjonarnymi i komórkowymi. Usługa dostępna jest zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami kraju w państwach, w których posiadamy fizyczne punkty styku. Całość usługi telekomunikacyjnej w tym wypadku jest kontrolowana przez operatora 4Carriers Global. Czuwamy nad kierowaniem ruchem głosowym (routing) oraz dostępnością zasobów na punktach styku i przesyłanych informacji międzysieciowych (sygnalizacja, CLIP, itp.). Usługa terminacji ruchu głosowego oferowana jest przez nas w trzech standardach: Premium Plus, Premium i Standard. Proponujemy ponadto współpracę w ramach kanału resellerskiego oraz możliwość skorzystania z najnowocześniejszych technologii.

premium plus

Naczelną zasadą przyświecającą współpracy z klientami w standardzie Platinium jest najwyższa jakość usług. Oferta zapewnia CLI, roaming, możliwość przesyłania faksów oraz najlepsze parametry ASR i ACD. Gwarantuje całkowitą eliminację FAS. Klient ma możliwość wyboru proponowanych przez 4Carriers Global technologii styku (TDM, IP poprzez sieć najlepszych operatorów telekomunikacyjnych. Oferta realizowana jest przy współpracy z indywidualnie wyselekcjonowanymi partnerami, a skierowana przede wszystkim w stronę operatorów współpracujących z klientami korporacyjnymi oraz do operatorów sieci komórkowych.

premium

Usługa zapewnia obsługę telekomunikacyjną wysokiej jakości. Oparta jest na współpracy z najlepszymi operatorami na terenie Polski i wybranymi operatorami na świecie. Usługa skierowana jest do klientów, którzy oczekują dobrej jakości usług w konkurencyjnych cenach. Dostosowanie jakości połączenia do oczekiwań cenowych zapewni zadowolenie odbiorców usługi. Wszystko to umożliwia szeroki wybór drogi kierowania ruchem głosowym.

standard

Usługa w standardzie STANDARD skierowana jest do klientów oczekujących gwarancji najniższej ceny na rynku. Wybór drogi połączenia przez operatora telekomunikacyjnego pozwala na zoptymalizowanie kosztów i uzyskanie połączeń w najniższych cenach, które spełnią oczekiwania klienta.

kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami telekomunikacyjnymi i chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami:

4Carriers Global Sp. z o.o.

al. Jana Pawła II 70/26,
00-175 Warszawa, Polska

+48 22 3906000

skype 4Carriers Global biuro - office_sales_4Carriers

biuro@4carriers.com

NIP: 7962933508, REGON: 142691706

Sąd Rejonowy dla M.St.Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS: 0000369855, kapitał zakładowy 65 000 zł wniesiony w całości.